JUGAR ENS FA LLIURES, JUGAR ENS FA VALENTES

16 i 17 de març

Aquests són els horaris d’aquesta setmana:

Dissabte 16 de març
Murcia – Polideportivo Infante Don Juan Manuel

18:30h Vóley Murcia – PIPS NATURE CECELL LLEIDA
Primera División Nacional Femenina – Grup B

__________________________________________________________

Dissabte 16 de març
Granollers – Pavelló Municipal Can Bassa

11:30h VALLBONA DECOEXSA A – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència

13:15h VALLBONA DECOEXSA A – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 8:30h
Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 17:30h aprox

__________________________________________________________

Dissabte 16 de març
Sant Boi de Llobregat – Poliesportiu L’Olivera

17:00h CV SANT BOI – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup Permanència.

Santpedor – Pavelló Municipal Rafa Martínez

18:30h CLUB VOLEI SANTPEDOR – CECELL LLEIDA GROC
Campionat de Catalunya Cadet Preferent Grup Campionat A.

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 13:30h
Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 21:00h aprox

__________________________________________________________

Diumenge 17 de març
Lleida – Pavelló Joan Oró

11:00h CECELL LLEIDA B – CV PREMIÀ DE MAR
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Sènior Femenina Grup Promoció A

11:00h CECELL CLAVER BLANC – BARÇA CVB GRANA
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Classificació Or B

__________________________________________________________

Diumenge 17 de març
Sant Fruitós de Bages – Pavelló Municipal Sant Fruitós

16:00h ASFE SANT FRUITOS – CECELL CLAVER BLANC
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Classificació Or B

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 13:30h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 20:00h aprox

__________________________________________________________

Diumenge 17 de març
Olot – Pavelló Municipal Pla de Llacs

10:00h CV OLOT – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència A

11:45h CV OLOT – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència A

Lloret de Mar – Pavelló Municipal El Molí

11:00h CV LLORET – CECELL CLAVER
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup Permanència

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 6:30h
Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 17:30h aprox

__________________________________________________________

Diumenge 17 de març
Barcelona – Col·legi Sagrat Cor Sarrià

13:45h SD ESPANYOL BLAU – CECELL CLAVER BLAU
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Promoció C

Sortida Lleida (Parc del Graó) a les 9:30h
Arribada Lleida (Parc del Graó) a les 18:00h aprox

__________________________________________________________

Diumenge 17 de març
Girona – Pavelló Santa Eugènia 2-Montfalgars

14:00h CV AVAP GIRONA – CECELL LLEIDA C
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup Promoció G

16:00h CV AVAP GIRONA – CECELL LLEIDA C
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup Promoció G

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 10:30h
Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 20:30h aprox

9 i 10 de març

Aquests són els horaris d’aquesta setmana:

Dissabte 9 de març
Lleida – Pavelló Joan Oró

19:00h PIPS NATURE CECELL LLEIDA – Mycaready Premia Dalt Maresme
Primera División Nacional Femenina – Grup B

__________________________________________________________

Dissabte 9 de març
Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL CLAVER BLANC – FS CASTELLAR NEGRE
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Classificació Or B

12:00h CECELL CLAVER BLAU – CV PREMIA DE MAR LA SALLE A
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Promoció C

14:00h CECELL LLEIDA GROC – VOLEI VILASSAR GROC
Campionat de Catalunya Cadet Preferent Grup C

10:00h CECELL LLEIDA B – CV VILADECANS A
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència A

11:45h CECELL LLEIDA B – CV VILADECANS A
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència A

14:00h CECELL LLEIDA – CV GAVÀ
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup Permanència

10:00h CECELL LLEIDA C – CV VILANOVA GROC
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup Promoció G

11:45h CECELL LLEIDA C – CV VILANOVA GROC
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup Promoció G

14:00h CECELL CLAVER – CN SABADELL
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup Permanència

__________________________________________________________

Dissabte 9 de març
Vic – AEE Jaume Callís

20:00h VIC VOLEI CALLIS SENIOR – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Sènior Femenina Grup Promoció A

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 17:00h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 00:30h aprox

__________________________________________________________

Diumenge 10 de març
Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA – CN SABADELL (ajornat)
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència

12:00h CECELL LLEIDA – CN SABADELL (ajornat)
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència

2 i 3 de març

Aquests són els horaris d’aquesta setmana:

Dissabte 2 de març
Bunyola – Poliesportiu Joan Pericás

16:30h Associació Bunyola 365 – PIPS NATURE CECELL LLEIDA
Primera División Nacional Femenina – Grup B

__________________________________________________________

Dissabte 2 de març
Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA C – IGUALADA VOLEI CLUB 1
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup Promoció G

11:45h CECELL LLEIDA C – IGUALADA VOLEI CLUB 1
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup Promoció G

18:00h CECELL LLEIDA B – CV CERDANYOLA
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Sènior Femenina Grup Promoció A

__________________________________________________________

Dissabte 2 de març

Barcelona – INEF Barcelona
11:00h BARÇA CVB PRE – CECELL LLEIDA GROC
Campionat de Catalunya Cadet Preferent Grup Campionat A

Barcelona – Col·legi Sagrat Cor Sarrià
11:00h SD ESPANYOL – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup Permanència

Barcelona – Poliesportiu UPC
11:30h CLUB JOVENTUT LES CORTS GROC – CECELL CLAVER BLAU
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Promoció C

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 7:45h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 16:00h aprox

__________________________________________________________

Dissabte 2 de març
Caldes Malavella – Pavelló Esportiu Caldes Malavella

12:45h CV JOVES CALDES DE MALAVELLA – CECELL CLAVER BLANC
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Classificació Or B

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 9h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 17:30h aprox

__________________________________________________________

Dissabte 2 de març
Sant Llorenç d’Hortons – Poliesportiu Municipal

13:00h CE HORTONS – CECELL CLAVER
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup Permanència

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 10h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 17h aprox

__________________________________________________________

Dissabte 2 de març
Sant Quirze del Vallès – Gimnàs Purificació Sales

16:00h CV SANT QUIRZE VERD – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència A

18:00h CV SANT QUIRZE VERD – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència A

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 13h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 22:30h aprox

__________________________________________________________

Diumenge 3 de març
Torredembarra – Pavelló Sant Jordi

10:00h CEVOL TORREDEMBARRA – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència

12:00h CEVOL TORREDEMBARRA – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 7:30h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 16:30h aprox