JUGAR ENS FA LLIURES, JUGAR ENS FA VALENTES

13 i 14 d’abril

Aquests són els horaris d’aquesta setmana:

Dissabte 13 d’abril
Lleida – Pavelló Joan Oró
10:00h CECELL LLEIDA – CN TERRASSA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup Permanència

10:00h CECELL LLEIDA C – VIC VOLEI CALLIS B
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup Promoció G

11:45h CECELL LLEIDA C – VIC VOLEI CALLIS B
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup Promoció G

11:45h CECELL CLAVER BLANC – IGUALADA VOLEI CLUB INF1
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Promoció C

____________________________________________

Dissabte 13 d’abril
El Prat de Llobregat – Pavelló Júlio Mendez
18:00h VIKING VOLEI PRAT – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Sènior Femenina Grup Promoció A

____________________________________________

Dissabte 13 d’abril
Barcelona – Escola Els Arcs
18:15h VOLEI ELS ARCS – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència A

20:00h VOLEI ELS ARCS – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència A

____________________________________________

Diumenge 14 d’abril
Tiana – Poliesportiu Municipal de Tiana
11:00h CV TIANA – CECELL CLAVER BLAU
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Promoció C

6 i 7 d’abril

Aquests són els horaris d’aquesta setmana:

Diumenge 7 d’abril
Valencia – Pabellón Municipal Benicalap Sur

18:30h Desguaces el Alemán CVS – PIPS NATURE CECELL LLEIDA
Primera División Nacional Femenina – Grup B

____________________________________________

Dissabte 6 d’abril
Lleida – Pavelló Joan Oró
11:00h CECELL CLAVER BLAU – VOLEI MOLINS VERMELL
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Promoció C

18:00h CECELL LLEIDA B – PANTERES GROGUES
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Sènior Femenina Grup Promoció A

____________________________________________

Dissabte 6 d’abril
Barberà del Vallès – Pavelló Municipal Elisa Badía
10:00h CV BARBERÀ – CECELL CLAVER
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup Permanència

10:00h CV BARBERÀ – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència

12:00h CV BARBERÀ – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència

Granollers – Pavelló Municipal Can Bassa
10:45h VALLBONA DECOEXSA 2 – CECELL CLAVER BLANC
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Classificació Or B

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 7:00h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 16:30h aprox

____________________________________________

Dissabte 6 d’abril
Bordils – Pavelló Blanc i Verd
12:00h CH BORDILS – CECELL LLEIDA GROC
Campionat de Catalunya Cadet Preferent Grup Campionat A

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 8:00h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 17:00h aprox

____________________________________________

Dissabte 6 d’abril
Arenys de Mar – Pavelló Font de les Creus
10:45h CV ARENYS – CECELL LLEIDA C
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup Promoció G

12:30h CV ARENYS – CECELL LLEIDA C
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup Promoció G

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 7:30h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 17:30h aprox

____________________________________________

Diumenge 7 d’abril
Sant Esteve Sesrovires – Pavelló Esportiu Municipal
10:00h VOLEI SANT ESTEVE – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència A

11:45h VOLEI SANT ESTEVE – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència A

Ametlla del Vallès – Poliesportiu Municipal
11:00h AVA AMETLLA – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup Permanència

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 7:15h
Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 16:30h aprox

 

23 i 24 de març

Aquests són els horaris d’aquesta setmana:

Dissabte 23 de març
Lleida – Pavelló Joan Oró

11:00h CECELL LLEIDA GROC – CN TERRASSA C
Campionat de Catalunya Cadet Preferent Grup Campionat A

19:00h PIPS NATURE CECELL LLEIDA – CH Bordils
Primera División Nacional Femenina – Grup B

__________________________________________________________

Dissabte 23 de març
Vilassar de Mar – Pavelló Municipal Paco Martín

10:00h VOLEI VILASSAR – CECELL CLAVER
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup Permanència

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 7:00h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 14:30h aprox

__________________________________________________________

Dissabte 23 de març
Sant Quirze del Vallès – Gimnàs Purificació Sales

14:00h CV SANT QUIRZE – CECELL CLAVER
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup Permanència

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 11:00h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 18:00h aprox

__________________________________________________________

Diumenge 24 de març
Martorell – Pavelló Esportiu Can Cases

10:45h CV MARTORELL – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència

12:45h CV MARTORELL – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 8:00h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 17:30h aprox