JUGAR ENS FA LLIURES, JUGAR ENS FA VALENTES

20 i 21 d’abril

Aquests són els horaris d’aquesta setmana:

Dissabte 20 d’abril
Lleida – Pavelló Joan Oró
10:00h CECELL LLEIDA – CN SABADELL
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència

12:00h CECELL LLEIDA – CN SABADELL
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència

12:00h CECELL CLAVER – ERCROS SPSP
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup Permanència

17:00h CECELL LLEIDA B – MAGIC VOLEI VILADECANS
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Sènior Femenina Grup Promoció A

____________________________________________

Dissabte 20 d’abril
Igualada – Complex Esportiu Les Comes
11:45h IGUALADA VOLEI CLUB – CECELL LLEIDA C
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup Promoció G

13:30h IGUALADA VOLEI CLUB – CECELL LLEIDA C
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup Promoció G

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 9:30h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 17:30h aprox

____________________________________________

Diumenge 21 d’abril
Premià de Dalt – Poliesportiu Municipal
10:00h CV PREMIÀ DE DALT MARESME – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència A

12:00h CV PREMIÀ DE DALT MARESME – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència A

Sant Celoni – Sot de les Granotes
10:45h SANT CELONI INFANTIL – CECELL CLAVER BLANC
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Classificació Or B

____________________________________________

Diumenge 21 d’abril
Cubelles – Poliesportiu Municipal
12:30h CV CUBELLES – CECELL LLEIDA GROC
Campionat de Catalunya Cadet Preferent Grup Campionat A

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 9:45h
Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 16:30h aprox

____________________________________________

Diumenge 21 d’abril
Barcelona – Col·legi Sant Ignasi
15:00h CE SANT IGNASI NEGRE – CECELL CLAVER BLAU
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Promoció C

13 i 14 d’abril

Aquests són els horaris d’aquesta setmana:

Dissabte 13 d’abril
Lleida – Pavelló Joan Oró
10:00h CECELL LLEIDA – CN TERRASSA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup Permanència

10:00h CECELL LLEIDA C – VIC VOLEI CALLIS B
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup Promoció G

11:45h CECELL LLEIDA C – VIC VOLEI CALLIS B
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup Promoció G

11:45h CECELL CLAVER BLANC – IGUALADA VOLEI CLUB INF1
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Promoció C

____________________________________________

Dissabte 13 d’abril
El Prat de Llobregat – Pavelló Júlio Mendez
18:00h VIKING VOLEI PRAT – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Sènior Femenina Grup Promoció A

____________________________________________

Dissabte 13 d’abril
Barcelona – Escola Els Arcs
18:15h VOLEI ELS ARCS – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència A

20:00h VOLEI ELS ARCS – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència A

____________________________________________

Diumenge 14 d’abril
Tiana – Poliesportiu Municipal de Tiana
11:00h CV TIANA – CECELL CLAVER BLAU
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Promoció C

6 i 7 d’abril

Aquests són els horaris d’aquesta setmana:

Diumenge 7 d’abril
Valencia – Pabellón Municipal Benicalap Sur

18:30h Desguaces el Alemán CVS – PIPS NATURE CECELL LLEIDA
Primera División Nacional Femenina – Grup B

____________________________________________

Dissabte 6 d’abril
Lleida – Pavelló Joan Oró
11:00h CECELL CLAVER BLAU – VOLEI MOLINS VERMELL
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Promoció C

18:00h CECELL LLEIDA B – PANTERES GROGUES
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Sènior Femenina Grup Promoció A

____________________________________________

Dissabte 6 d’abril
Barberà del Vallès – Pavelló Municipal Elisa Badía
10:00h CV BARBERÀ – CECELL CLAVER
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup Permanència

10:00h CV BARBERÀ – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència

12:00h CV BARBERÀ – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència

Granollers – Pavelló Municipal Can Bassa
10:45h VALLBONA DECOEXSA 2 – CECELL CLAVER BLANC
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Classificació Or B

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 7:00h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 16:30h aprox

____________________________________________

Dissabte 6 d’abril
Bordils – Pavelló Blanc i Verd
12:00h CH BORDILS – CECELL LLEIDA GROC
Campionat de Catalunya Cadet Preferent Grup Campionat A

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 8:00h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 17:00h aprox

____________________________________________

Dissabte 6 d’abril
Arenys de Mar – Pavelló Font de les Creus
10:45h CV ARENYS – CECELL LLEIDA C
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup Promoció G

12:30h CV ARENYS – CECELL LLEIDA C
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup Promoció G

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 7:30h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 17:30h aprox

____________________________________________

Diumenge 7 d’abril
Sant Esteve Sesrovires – Pavelló Esportiu Municipal
10:00h VOLEI SANT ESTEVE – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència A

11:45h VOLEI SANT ESTEVE – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència A

Ametlla del Vallès – Poliesportiu Municipal
11:00h AVA AMETLLA – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup Permanència

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 7:15h
Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 16:30h aprox

 

23 i 24 de març

Aquests són els horaris d’aquesta setmana:

Dissabte 23 de març
Lleida – Pavelló Joan Oró

11:00h CECELL LLEIDA GROC – CN TERRASSA C
Campionat de Catalunya Cadet Preferent Grup Campionat A

19:00h PIPS NATURE CECELL LLEIDA – CH Bordils
Primera División Nacional Femenina – Grup B

__________________________________________________________

Dissabte 23 de març
Vilassar de Mar – Pavelló Municipal Paco Martín

10:00h VOLEI VILASSAR – CECELL CLAVER
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup Permanència

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 7:00h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 14:30h aprox

__________________________________________________________

Dissabte 23 de març
Sant Quirze del Vallès – Gimnàs Purificació Sales

14:00h CV SANT QUIRZE – CECELL CLAVER
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup Permanència

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 11:00h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 18:00h aprox

__________________________________________________________

Diumenge 24 de març
Martorell – Pavelló Esportiu Can Cases

10:45h CV MARTORELL – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència

12:45h CV MARTORELL – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 8:00h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 17:30h aprox

16 i 17 de març

Aquests són els horaris d’aquesta setmana:

Dissabte 16 de març
Murcia – Polideportivo Infante Don Juan Manuel

18:30h Vóley Murcia – PIPS NATURE CECELL LLEIDA
Primera División Nacional Femenina – Grup B

__________________________________________________________

Dissabte 16 de març
Granollers – Pavelló Municipal Can Bassa

11:30h VALLBONA DECOEXSA A – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència

13:15h VALLBONA DECOEXSA A – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 8:30h
Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 17:30h aprox

__________________________________________________________

Dissabte 16 de març
Sant Boi de Llobregat – Poliesportiu L’Olivera

17:00h CV SANT BOI – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup Permanència.

Santpedor – Pavelló Municipal Rafa Martínez

18:30h CLUB VOLEI SANTPEDOR – CECELL LLEIDA GROC
Campionat de Catalunya Cadet Preferent Grup Campionat A.

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 13:30h
Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 21:00h aprox

__________________________________________________________

Diumenge 17 de març
Lleida – Pavelló Joan Oró

11:00h CECELL LLEIDA B – CV PREMIÀ DE MAR
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Sènior Femenina Grup Promoció A

11:00h CECELL CLAVER BLANC – BARÇA CVB GRANA
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Classificació Or B

__________________________________________________________

Diumenge 17 de març
Sant Fruitós de Bages – Pavelló Municipal Sant Fruitós

16:00h ASFE SANT FRUITOS – CECELL CLAVER BLANC
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Classificació Or B

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 13:30h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 20:00h aprox

__________________________________________________________

Diumenge 17 de març
Olot – Pavelló Municipal Pla de Llacs

10:00h CV OLOT – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència A

11:45h CV OLOT – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència A

Lloret de Mar – Pavelló Municipal El Molí

11:00h CV LLORET – CECELL CLAVER
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup Permanència

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 6:30h
Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 17:30h aprox

__________________________________________________________

Diumenge 17 de març
Barcelona – Col·legi Sagrat Cor Sarrià

13:45h SD ESPANYOL BLAU – CECELL CLAVER BLAU
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Promoció C

Sortida Lleida (Parc del Graó) a les 9:30h
Arribada Lleida (Parc del Graó) a les 18:00h aprox

__________________________________________________________

Diumenge 17 de març
Girona – Pavelló Santa Eugènia 2-Montfalgars

14:00h CV AVAP GIRONA – CECELL LLEIDA C
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup Promoció G

16:00h CV AVAP GIRONA – CECELL LLEIDA C
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup Promoció G

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 10:30h
Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 20:30h aprox

9 i 10 de març

Aquests són els horaris d’aquesta setmana:

Dissabte 9 de març
Lleida – Pavelló Joan Oró

19:00h PIPS NATURE CECELL LLEIDA – Mycaready Premia Dalt Maresme
Primera División Nacional Femenina – Grup B

__________________________________________________________

Dissabte 9 de març
Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL CLAVER BLANC – FS CASTELLAR NEGRE
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Classificació Or B

12:00h CECELL CLAVER BLAU – CV PREMIA DE MAR LA SALLE A
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Promoció C

14:00h CECELL LLEIDA GROC – VOLEI VILASSAR GROC
Campionat de Catalunya Cadet Preferent Grup C

10:00h CECELL LLEIDA B – CV VILADECANS A
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència A

11:45h CECELL LLEIDA B – CV VILADECANS A
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència A

14:00h CECELL LLEIDA – CV GAVÀ
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup Permanència

10:00h CECELL LLEIDA C – CV VILANOVA GROC
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup Promoció G

11:45h CECELL LLEIDA C – CV VILANOVA GROC
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup Promoció G

14:00h CECELL CLAVER – CN SABADELL
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup Permanència

__________________________________________________________

Dissabte 9 de març
Vic – AEE Jaume Callís

20:00h VIC VOLEI CALLIS SENIOR – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Sènior Femenina Grup Promoció A

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 17:00h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 00:30h aprox

__________________________________________________________

Diumenge 10 de març
Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA – CN SABADELL (ajornat)
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència

12:00h CECELL LLEIDA – CN SABADELL (ajornat)
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència

2 i 3 de març

Aquests són els horaris d’aquesta setmana:

Dissabte 2 de març
Bunyola – Poliesportiu Joan Pericás

16:30h Associació Bunyola 365 – PIPS NATURE CECELL LLEIDA
Primera División Nacional Femenina – Grup B

__________________________________________________________

Dissabte 2 de març
Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA C – IGUALADA VOLEI CLUB 1
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup Promoció G

11:45h CECELL LLEIDA C – IGUALADA VOLEI CLUB 1
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup Promoció G

18:00h CECELL LLEIDA B – CV CERDANYOLA
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Sènior Femenina Grup Promoció A

__________________________________________________________

Dissabte 2 de març

Barcelona – INEF Barcelona
11:00h BARÇA CVB PRE – CECELL LLEIDA GROC
Campionat de Catalunya Cadet Preferent Grup Campionat A

Barcelona – Col·legi Sagrat Cor Sarrià
11:00h SD ESPANYOL – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup Permanència

Barcelona – Poliesportiu UPC
11:30h CLUB JOVENTUT LES CORTS GROC – CECELL CLAVER BLAU
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Promoció C

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 7:45h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 16:00h aprox

__________________________________________________________

Dissabte 2 de març
Caldes Malavella – Pavelló Esportiu Caldes Malavella

12:45h CV JOVES CALDES DE MALAVELLA – CECELL CLAVER BLANC
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Classificació Or B

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 9h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 17:30h aprox

__________________________________________________________

Dissabte 2 de març
Sant Llorenç d’Hortons – Poliesportiu Municipal

13:00h CE HORTONS – CECELL CLAVER
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup Permanència

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 10h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 17h aprox

__________________________________________________________

Dissabte 2 de març
Sant Quirze del Vallès – Gimnàs Purificació Sales

16:00h CV SANT QUIRZE VERD – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència A

18:00h CV SANT QUIRZE VERD – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència A

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 13h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 22:30h aprox

__________________________________________________________

Diumenge 3 de març
Torredembarra – Pavelló Sant Jordi

10:00h CEVOL TORREDEMBARRA – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència

12:00h CEVOL TORREDEMBARRA – CECELL LLEIDA
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 7:30h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 16:30h aprox

24 i 25 de febrer

Aquests són els horaris d’aquesta setmana:

Dissabte 24 de febrer
Lleida – Pavelló Joan Oró

19:00h PIPS NATURE CECELL LLEIDA – Barça CVB B
Primera División Nacional Femenina – Grup B

__________________________________________________________

Dissabte 24 de febrer
Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA – FAKOY SANT ESTEVE
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup Permanència

10:00h CECELL LLEIDA – CH BORDILS
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència

12:00h CECELL LLEIDA – CH BORDILS
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència

12:00h CECELL CLAVER BLAU – CE SANT IGNASI NEGRE
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Promoció C

12:00h CECELL CLAVER BLANC – CV SANT ADRIA LILA
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Promoció C

14:00h CECELL CLAVER – CEV L’HOSPITALET
Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup Permanència

16:00h CECELL LLEIDA GROC – CV CUBELLES
Campionat de Catalunya Cadet Preferent Grup Campionat A

__________________________________________________________

Dissabte 24 de febrer
Vic – Pavelló Julio Méndez

11:00h VIC VOLEI CALLIS B – CECELL LLEIDA C
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup Promoció G

13:00h VIC VOLEI CALLIS B – CECELL LLEIDA C
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup Promoció G

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 8:00h
Arribada Lleida (Joan Oró) a les 17:30h aprox

__________________________________________________________

Diumenge 25 de febrer
Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA B – CV PREMIÀ DE DALT MARESME B
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup Permanència A

11:45h CECELL LLEIDA B – CV PREMIÀ DE DALT MARESME B
Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup Permanència A

__________________________________________________________

Diumenge 25 de febrer
Viladecans – Pavelló Pòdium

10:00h MAGIC VOLEI VILADECANS – CECELL LLEIDA B
Campionat de Catalunya de 3a Divisió Sènior Femenina Grup Promoció A

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 7:00h
Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 14:30h aprox